כשמקצועיות פוגשת חדשנות

מדיקליניק הוא מרכז לרפואת שיניים רב תחומית, אשר מנוהל על ידי ד"ר אציל רומן – רופא שיניים בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום. הניסיון העשיר שלנו מאפשר לנו לבצע מגוון של טיפולים דנטליים בשיטות חדשניות, תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם רפואת השיניים. אנו מבינים שטיפולי שיניים הם נושא רגיש ואף מקור לפחד עבור אנשים רבים, ולכן, פרט לשיטות העבודה המתקדמות שלנו והציוד האיכותי והחדיש, במרכז קיים גם שירות של הרדמה כללית, באמצעותו ניתן לבצע את כל הטיפולים הנדרשים ביום אחד. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהתרשם ממגוון הטיפולים הרחב שלנו, כמו גם מהאופציות השונות שאנו מציעים לכל טיפול.

צוות המרפאה

צוות המרפאה שלנו מורכב מרופאים מנוסים ומיומנים, אשר מחזיקים במגוון של הכשרות וחיים את העולם הדנטלי על כל היבטיו כבר מזה שנים רבות.

הרופאים במרפאתנו לא רק מקפידים על התנהלות מקצועית ביותר, אלא גם ממשיכים להתעדכן באופן תדיר בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום, על מנת שנוכל להעניק ללקוחותינו את הטיפולים המתקדמים ביותר בעולם רפואת השיניים.

המקצועיות הבלתי מתפשרת שלנו, יחד עם החתירה שלנו למצוינות ולעמידה בחזית הטכנולוגיה, הם שמאפשרים לנו לספק ללקוחותינו תוצאות מעולות, ללא כאבים ובנוחות מקסימלית.

 • ד״ר אציל סבטלנה

  רופאת שיניים

  ד״ר אציל היא בוגרת אוניברסיטת תל אביב, ומשמשת כראש ועדת הביקורת באיגוד לרפואת שיניים דיגיטלית. במהלך השנים 2019-2021 שימשה כמדריכה באוניברסיטת תל אביב במחלקת שיקום לסטודנטים לרפואת שיניים.

  ד״ר אציל מתמקצעת באסתטיקה דנטאלית, טיפולים משמרים, שיקום מורכב על גבי שתלים ועל גבי שיניים.

  בנוסף לעיסוק בתחום הדנטלי, ד״ר אציל מציעה טיפולי הזרקות בפנים באמצעות חומרים שונים, לרבות בוטוקס וחומצה היאלורונית, הן למטרות רפואיות והן למטרות אסתטיות.

 • ד״ר רומן מירוצ'ניק

  מומחה לכירורגיית פה ולסת

  ד״ר רומן מירוצ'ניק הינו בוגר בית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב, סיים בהצטיינות יתרה Summa Cum Laude.

  בוגר תכנית ההתמחות בכירורגיית פה, פנים ולסתות בית החולים ע״ש ״פדה״ פוריה. כיום משמש כרופא בכיר במחלקה לכירורגיית פה פנים ולסתות במרכז הרפואי פוריה .

  ד״ר מירוצ'ניק עוסק בכירורגיה פרה פרוטית, אורתוגנטיה, טראומה ושתלים זיגומטיים, והוא הרצה על הנושא בכנסים רבים בארץ ובחו״ל.

 • ד״ר רומן אציל

  רופא שיניים

  הבעלים והמנהל הרפואי של מדיקליניק. בעל הכשרה מקיפה, הן מהארץ והן מחו״ל, בתחום של השתלות שיניים מורכבות, שיקום מורכב על גבי שתלים – כולל שיטת one day teeth, אסתטיקה דנטלית וטיפולים משמרים.

  מחזיק ברישיון מטעם משרד הבריאות לביצוע טיפולי שיניים תחת הרדמה כללית.

 • ד״ר משה ברגר

  רופא שיניים

  עוסק בתחום רפואת השיניים כבר מזה 36 שנים. בשנת 1986, הקים יחד עם ד״ר פישר את מרפאת השיניים בבית החולים איכילוב, ובשנת 1996, הקים את מרפאת השיניים בבית החולים ליניאדו. כיום עוסק בעיקר בשיקום.

 • ד״ר סטניסלב אהרון

  רופא מרדים

  התמחה במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה מתחילת שנות ה-90.

  משנת 1999 ועד לשנת 2012, עבד במחלקת ההרדמה במרכז הרפואי שיבא. בעל ידע נרחב בהרדמות כלליות ובחזרה להכרה.

 • ד״ר ודים סנדלר

  D.M.D ,מומחה באנדודונטיה

  ד״ר סנדלר שירת בצה״ל כרופא שיניים במשך חמש שנים במספר תפקידים ואף נבחר למצטיין קצין רפואה ראשי.

  בין השנים 2011-2008 התמחה באנדודונטיה (טיפולי שורש) באוניברסיטה העברית הדסה ירושלים, וכיום משמש כחבר מן המניין במחלקת אנדודונטיה בפקולטה לרפואת השיניים, הדסה עין כרם, ירושלים. לד״ר סנדלר למעלה מ-18 שנות ניסיון בטיפולי שורש.

 • נטלי דין

  מנהלת מרפאה
 • לנה שטרן

  סייעת ראשית
 • D.M.D ,ד״ר סטס בולוטין

  רופא שיניים וטכנאי שיניים אומן

  רופא שיניים העוסק בהשתלות דנטאליות ושיקום הפה כולל שיקום אסתטי ומורכב.
  העובדה שהוא גם טכנאי שיניים בדרגת אומן, מאפשרת לו לייצר כתרי שיניים בנראות טבעית.
  בזכות ניסיון זה, ד"ר בולוטין מבצע כל טיפול תוך הכנה מדויקת לעבודת המעבדה שהוא מבצע בעצמו – שילוב נדיר שמוביל לתוצאות מדהימות.

WhatsApp