אסתטיקה דנטאלית

אסתטיקה דנטלית היא בין סוגי הטיפולים הבולטים ביותר בעולם רפואת השיניים כיום, ולא בכדי. מדובר בטיפולים שמאפשרים לנו לשפר את מראה השיניים שלנו וליהנות מחיוך יפה יותר, אשר משפיע על הפנים משמעותית והופך את המראה כולו למעודן ואטרקטיבי יותר.

אילו טיפולים נכללים בקטגוריה של אסתטיקה דנטלית?

    באופן עקרוני, כמעט כל טיפול שיניים שהמטרה העיקרית שלו היא אסתטיקה, נכנס לקטגוריה של אסתטיקה דנטלית. דוגמאות טובות לכך הן הלבנת שיניים; טיפולים אורתודנטיים – כמו למשל יישור שיניים, העלמת רווחים בין השיניים וכדומה; שחזור סתימות ויישום סתימות לבנות ועוד.

    כיום, אחד הטיפולים הבולטים ביותר בתחום האסתטיקה הדנטלית הוא למינייט. מדובר בציפוי חרסינה רב שכבתי, שמטרתו להעלים פגמים במבנה השן ולתת פתרון למגוון של בעיות שונות, כמו למשל כתמים, סגירת רווחים, שחיקה פתולוגית, השלמת שיניים חסרות, הרמת מנשך ועוד.

    ההליך מתבצע כך שהשן הטבעית עוברת שיוף עדין, מבלי לפגוע בשלמות, בחוזק או בעצב שלה, ולאחר מכן מודבק על גבי השן ציפוי החרסינה באופן חזק במיוחד. מדובר בטיפול קצר, מהיר ונטול כאבים, שמספק למטופלים תוצאות אסתטיות נהדרות בזמן קצר.

אסתטיקה דנטלית במדיקליניק

במדיקליניק, אנו מבינים את החשיבות של אסתטיקה דנטלית ואת ההשפעה שלה על אלמנטים רבים בחיים – כמו למשל ראיונות עבודה, מפגשים חברתיים או משפחתיים וכדומה. עבור אנשים רבים, שיניים מוכתמות, שבורות, לא ישרות ועוד, עלולות לגרום לחוסר בטחון שמתלווה באופן אוטומטי לסיטואציות רבות בחיים, ועלול לפגוע באיכות החיים משמעותית. בדיוק מסיבה זו, אנו שמחים להציע למטופלינו מגוון של טיפולים דנטליים, שיסייעו להם להגיע למראה אסתטי ויפה, וישפיעו על הבטחון שלהם ואף על ההתנהלות שלהם בתחומים רבים בחיים.

במרפאתנו רופאים מנוסים ומקצועיים, שעוסקים בתחום האסתטיקה הדנטלית כבר מזה שנים רבות, ומקפידים להמשיך ולהתעדכן בכל החידושים האחרונים בעולם זה. אנו עושים שימוש לא רק בציוד מקצועי ואיכותי, אלא גם בטכנולוגיה מתקדמת, שיחד, מאפשרים לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור כל מטופל ומטופלת. את כל אלה, אנו עושים תוך מתן יחס אישי וחם, ומתן הסברים מקיפים על כל פרוצדורה שהמטופל עתיד לעבור, שכן אנו מאמינים שזהו הבסיס להצלחה אמיתית של הטיפול.

הרשמה לייעוץ ללא עלות


    WhatsApp