הרדמה מלאה

עבור אנשים רבים, צמד המילים "טיפול שיניים" עלול לגרום לתחושות קשות של פחד, מתח ואף חרדה של ממש. ריבוי המכשירים אצל רופאי השיניים, כמו גם אופי הטיפול – שהינו פולשני יחסית, הופכים את הטיפולים הללו לקשים במיוחד עבור אנשים מסוימים.

כשמוסיפים לכל אלה חוויה שלילית שהמטופל אולי חווה בעבר, ניתן להבין למה לא מעט אנשים נמנעים מטיפולי שיניים בכל מחיר – ולמרבה הצער, המחיר יכול להיות גבוה, ולהציג את עצמו בדמות טיפולים מורכבים ויקרים יותר בהמשך.

בדיוק עבור אנשים שסובלים מפחד או פוביה קשה מטיפולי שיניים, במרפאתנו, אנו מאפשרים לבצע את הטיפולים גם בהרדמה מלאה במקרה הצורך.

כיצד ההליך מתבצע?

הרדמה מלאה היא הליך שמתבצע על ידי רופאי שיניים מומחים להרדמה – כלומר כאלה שעברו הכשרה ספציפית לביצוע הרדמה כללית, קיבלו רישיון לביצוע הפרוצדורה ומתמחים בתחום זה באופן ספציפי. מרפאת השיניים שבה מתבצע הטיפול, צריכה להיות גם היא מורשית על ידי משרד הבריאות לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה.

ההליך מתבצע באופן הבא: תחילה, המטופל יגיע לפגישה עם הרופא המרדים, בה הוא יישאל שאלות ויידרש לעבור בדיקות שונות, בהתאם להיסטוריה הרפואית האישית שלו. רק לאחר וידוא התקינות של הבדיקות, ניתן יהיה לתת למטופל אישור סופי לעבור את הטיפול בהרדמה כללית.

ביום הטיפול, המטופל יגיע למרפאה כשהוא בצום, יועבר לחדר ניתוח ויורדם על ידי הרופא המרדים, שיתאים לו מראש את חומר ההרדמה הנכון ביותר עבורו. הטיפול יתבצע תוך מתן הנשמה, ובסיומו, המטופל יועבר לחדר ההתאוששות וישוחרר לביתו לאחר השגחה של מספר שעות.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה במדיקליניק

במדיקליניק אנו מתמחים בטיפולי שיניים בהרדמה כללית, ומחזיקים בכל ההסמכות והאישורים הנדרשים לביצוע טיפולים מסוג אלה. כל הטיפולים במרפאתנו מתבצעים תוך שימוש בשיטות עבודה חדשניות, טכנולוגיה מתקדמת ומכשור איכותי, שמאפשרים לנו לבצע את ההליך בבטיחות מקסימלית. אנו מקפידים לבצע את הטיפולים במקצועיות בלתי מתפשרת, ותוך מתן הדעת על חווית המטופל ורווחתו לכל אורך הדרך. השילוב של כל אלה, הוא שמאפשר לנו לספק לכל מטופלינו תוצאות לא פחות ממעולות.

הרשמה לייעוץ ללא עלות


    WhatsApp