הרמת סינוס

הרמת סינוס היא למעשה פרוצדורה ניתוחית, אשר נלווית לרוב לפרוצדורה של השתלת שיניים, ומתבצעת כאשר לא קיימת בפה מספיק עצם שאליה ניתן יהיה להחדיר את השתל. מצב זה רווח בחלק העליון של הפה, באזור האחורי, שם קיימת עצם דקה ומעליה חלל אוויר – שהוא למעשה הסינוס. בשל העובדה שמדובר בעצם דקה וקצרה יחסית, אם יוחדר אליה שתל – הוא עלול לאבד את האחיזה שלו בה, או לחדור אל תוך חלל הסינוס ויגרום לו לנזק. לכן, במצב כזה נידרש לבצע הרמת סינוס.

כיצד ההליך מתבצע?

כאשר אנו מדברים על הרמת סינוס, אנו למעשה מדברים על מעין בניית עצם. בתהליך זה, יתבצע עיבוי לגובה העצם באזורים שבהם היא דקה מדיי, עניין אשר יגדיל אותה מעט ויאפשר לה לגלוש אל תוך חלל הסינוס. ברגע שהעצם תהיה עבה וארוכה דייה, ניתן יהיה להחדיר אליה שתל.

במצבים בהם כמות העצם קטנה מ-5 מ"מ, תתבצע הרמת סינוס פתוחה, ובמצבים בהם כמות העצם גדולה מ-5 מ"מ, תתבצע הרמת סינוס סגורה. ניתן לבצע את כל אחת מהפרוצדורות האלה במספר שיטות ודרכים שונות, כאשר יש להתאים את השיטה למצב הלסת של המטופל. בתום הפרוצדורה, יחל תהליך של בניית עצם באזור המטופל, שיארך כשישה ועד שמונה חודשים. בסיום, ניתן יהיה לקבע שתלים בעצם החדשה שנוצרה.

הרמת סינוס במדיקליניק

במדיקליניק אנו מבצעים הרמת סינוס, הן פתוחה והן סגורה, בשיטות המתקדמות ביותר בתחום כיום. על מנת שהתהליך יתנהל באופן הנעים והמהיר ביותר, אנו עושים שימוש בטכנולוגיה חדשנית ובציוד איכותי, שמאפשרים לנו לספק את התוצאות הטובות ביותר עבור מטופלינו.

הרופאים במרפאתנו הם רופאים מקצועיים, ותיקים ומנוסים מאוד, אשר עוסקים ברפואת שיניים כבר מזה שנים רבות ומחזיקים במגוון של התמחויות שונות – ובכלל זה התמחות בהרמת סינוס.

הניסיון העשיר שלנו בתחום אפשר לנו להתמחות לא רק ברזי המקצוע, אלא גם בתקשורת הבינאישית שלנו עם מטופלינו ובהבנת הצרכים והחששות שלהם. לכן, אחד הדברים המוקפדים ביותר במרפאתנו הוא מתן יחס אישי וחם לכל מטופל, כמו גם מתן מענה מקיף לכל שאלה או חשש.

 

הרשמה לייעוץ ללא עלות


    WhatsApp