השתלות שיניים

השתלות שיניים הן טיפול מהפכני בעולם רפואת השיניים. עד לפני כעשור, השיטה המקובלת להשתלת שיניים הייתה כרוכה במספר שלבים, שביניהם מספר חודשי המתנה. עם זאת, מחקרים עדכניים הוכיחו כי ברוב המקרים ניתן לבצע השתלות שיניים גם ביום אחד ולהעניק למטופל פתרון שיקומי זמני ללא צורך בהמתנה, וכך לזרז את התהליך ולחסוך למטופל זמן, כסף וסבל.

כיצד ההליך מתבצע?

השתלות שיניים ביום אחד יכולות להתבצע במספר שיטות שונות, שלכולן עיקרון זהה: עקירת השן, החדרת השתל הדנטלי אל עצם הלסת והתקנת כתר זמני על גבי השתל.
את הכתר עצמו, מכין רופא השיניים מבעוד מועד, בהתאם למדידות שנלקחו מראש.
כמו כן חשוב לציין שעם ההתקדמות הטכנולוגית במיוחד בתחום הרפואה הדנטלית – הפרוצדורה הפכה לפחות טראומטית והרבה יותר ידידותית למטופל .
החלמה מהירה , ולרוב חזרה מידית לשגרה .

השתלות שיניים ביום אחד במדיקליניק

במדיקליניק, אנו מבצעים השתלות שיניים ביום אחד בשיטות חדשניות, תוך שימוש בטכנולוגיה ובמכשור המתקדמים ביותר בשוק כיום. כל ההשתלות במרפאתנו מתבצעות על ידי רופאים מיומנים ומנוסים, בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום ורזומה עשיר.

כיוון שאנו מבינים את החששות שכרוכים לא פעם בטיפולי שיניים, אנו מקפידים לא רק על טיפול מקצועי, אלא גם על שירות אדיב, סבלני וחייכני לכל אורך הדרך. אנו מאמינים כי השילוב בין המקצועיות לבין השירות הטוב, הוא שמסייע לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולספק ללקוחותינו שתלים איכותיים ואסתטיים, שישמשו אותם למשך שנים רבות.

הרשמה לייעוץ ללא עלות


    WhatsApp