טיפולים משמרים

באופן כללי, עולם רפואת השיניים מתחלק למספר קטגוריות שונות של טיפולים, כמו למשל טיפולים משקמים, טיפולים פריודונטליים, טיפולים כירורגיים ועוד. אחת מהקטגוריות הבסיסיות ביותר של הטיפולים בתחום רפואת השיניים, היא טיפולים משמרים. מדובר בטיפולים קבועים או משתנים שמטרתם לשמור על מצב הפה, החניכיים והשיניים, ולמנוע מהם להתדרדר לטיפולים מורכבים יותר. במילים אחרות, מדובר בטיפולים שכולנו זקוקים להם – לעיתים בתדירות גבוהה יותר ולעיתים בתדירות נמוכה יותר.

אילו טיפולים נכללים בקטגוריית טיפולים משמרים?

בתוך קטגוריית הטיפולים המשמרים נכללים סוגי טיפולים רבים. עם זאת, ניתן לומר כי העיקריים והנפוצים שבהם הם ניקוי שיניים מאבן ורובד חיידקי (טיפולי שיננית), סתימות וטיפולי שורש. מטרתם של כל הטיפולים הללו היא לשמור, כאמור, על בריאות השיניים והחניכיים ולמנוע ממצבים בעייתיים שמתהווים בפה, להגיע לכדי פרוצדורות קשות יותר כמו עקירות, השתלות שיניים, ניתוחי חניכיים ועוד.

מהם היתרונות של הטיפולים הללו?

    היתרון המשמעותי ביותר של טיפולים משמרים נעוץ בכך שהם מסייעים למטופל למנוע בעיות עתידיות, וכמו כן להיות ער לבעיות שמתהוות באחת השיניים או בחניכיים. ככלל, בכל תחום בחיים, מניעה היא לרוב הטיפול הטוב ביותר. כאשר לא מקפידים על טיפולים משמרים באופן קבוע, המצב יכול להתדרדר לכדי טיפולים משקמים וטיפולים כירורגיים, שכרוכים לעיתים בחוסר נעימות ובהוצאה כספית גבוהה.

טיפולים משמרים במדיקליניק

במדיקליניק, אנו מבצעים את כל הטיפולים המשמרים תוך שימוש בטכנולוגיות וציוד מתקדמים – מהמובילים והטובים שקיימים כיום בשוק. כמו כן, אנו מקפידים לעשות שימוש בשיטות טיפול חדשניות, שמאפשרות לנו לא רק לספק למטופלים תוצאות טובות, אלא גם להבטיח שהתוצאות יישמרו לזמן רב ויטיבו עם בריאות השיניים והחניכיים באופן כללי. בנוסף, אנו עושים שימוש בשיטות הרדמה חדשניות, על מנת להפוך את הטיפול לנעים ככל הניתן ולחסוך למטופלים כאב או חוסר נוחות.

כל הרופאים במרפאתנו הם רופאי שיניים מיומנים, אשר עוסקים בתחום כבר שנים רבות ומחזיקים במגוון של התמחויות שונות. עניין זה מאפשר לנו להתאים כל טיפול באופן אידיאלי למטופל, ולהתנהל לא רק במקצועיות בלתי מתפשרת, אלא גם מתוך דאגה לרווחתו לכל אורך הטיפול ולאחריו.

הרשמה לייעוץ ללא עלות


    WhatsApp