טיפולי שורש

טיפולי שורש הם טיפולים שמטרתם להסיר את רקמות הדלקת מהתעלות של השן הפגועה, על מנת למנוע מהדלקת להתפשט גם לעצמות שתומכות בשיניים או לרקמות סמוכות ולגרום להרס שלהן. טיפולים כאלה יכולים להתבצע בעקבות עששת, שבר משמעותי של השן, חור עמוק מאוד ועוד.

טיפולי שורש הם טיפולים "ידועים לשמצה" על ידי מטופלים רבים, שכן לעיתים, הם מלווים בכאב ובחוסר נוחות לאחר הפרוצדורה. עם זאת, חשוב לדעת כי כיום ישנן טכנולוגיות חדשניות, כמו גם שיטות עבודה מתקדמות, המאפשרות לבצע את הטיפולים הללו בנוחות מקסימלית ולמנוע, או לפחות למזער משמעותית, את חוסר הנעימות שעלול להיות כרוך בהם.

כיצד ההליך מתבצע?

עוד טרם ביצוע ההליך עצמו, יתבצע צילום ממוקד של השן הפגועה, במטרה לאמוד את הנזק שנגרם לה ולהבין אם הבעיה מחייבת טיפול שורש. הטיפול עצמו יחל בבידוד השן הפגועה באמצעות מעין טבעת גומי, במטרה ליצור מרחב סטרילי שימנע פגיעה בשיניים וברקמות הסמוכות. לאחר מכן, הרופא יקדח בשן במטרה להגיע לשורשים שלה, ואז יסיר את העששת מתעלות השורשים. לסיום, הרופא יאטום את האזור ויתקין עליו כתר זמני, שיחליף את כותרת השן הפגועה. בהמשך יונח על השן כתר קבוע. לאחר הטיפול ייתכנו רגישות או כאב קל, אותם ניתן יהיה לנהל באמצעות שימוש במשככי כאבים. חוסר הנוחות או הכאב, אם יהיו כאלה, צפויים לחלוף בתוך מספר ימים בודדים.

טיפולי שורש במדיקליניק

במדיקליניק אנו מבצעים טיפולי שורש על בסיס קבוע, תוך שימוש בשיטות חדשניות, בטכנולוגיה מתקדמת ובציוד ייעודי ואיכותי, על מנת למנוע ממטופלינו כאב או חוסר נוחות. הרופאים במרפאתנו הם רופאים מיומנים, ותיקים ומנוסים, להם ניסיון עתיר שנים בביצוע טיפולי שורש באינספור מטופלים.

אנו יודעים שטיפולי שורש יכולים להיות מעמד מלחיץ עבור אנשים רבים, ועל כן, אנו מקפידים לספק לכל מטופלינו הסברים מקיפים אודות הבעיה והטיפול, כמו גם יחס אישי וחם, ומתן מענה לכל שאלה או חשש. באופן זה, מטופלינו יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהם נמצאים בידיים טובות ולהתנהל כנדרש לאחר הפרוצדורה – עניין אשר תורם משמעותית להצלחת הטיפול.

 

הרשמה לייעוץ ללא עלות


    WhatsApp