שיקום מורכב על גבי שתלים

שיקום הפה הוא מעין שם כולל למגוון של פרוצדורות בתחום רפואת השיניים, כשאחת הבולטות שבהן היא השתלת שיניים. כיום, שתלים דנטליים הם אחד האמצעים היעילים והרווחים להשלמת שיניים חסרות. השתלים לא רק מעניקים מראה אסתטי יותר לפה וללסת של המטופל, אלא גם מאפשרים להם לתפקד באופן מלא ותקין, בדיוק כמו שיניים רגילות.

כיצד ההליך מתבצע?

שיקום מורכב על גבי שתלים הוא הליך שיכול להתבצע במגוון של שיטות שונות, כאשר חשוב מאוד להתאים את השיקום באופן ספציפי לבעיות שמהן סובל המטופל, לצרכים ולרצונות שלו. על כן, שיקום מורכב על גבי שתלים עשוי להשתנות מהותית מאדם לאדם, הן במספר הפרוצדורות הנדרשות והן באופן שבו הן מבוצעות.

כך או כך, שיקום מורכב על גבי שתלים הוא לרוב תהליך ממושך ומורכב, אשר מחייב הבנה מקיפה ורחבה בתחום. למעשה, שיקום הפה ככלל הוא תחום התמחות מאוד ספציפי ברפואת שיניים, שדורש הכשרות מתאימות, ולכן, חשוב מאוד להיעזר ברופאי שיניים מיומנים ומנוסים לצורך ביצוע ההליך.

יתרונות ההליך

כאשר שיקום מורכב על גבי שתלים מתבצע בצורה נכונה, הוא מאפשר למטופל ליהנות מאיכות חיים טובה וממראה אסתטי, שישרתו אותו למשך שנים רבות. המטופל לא רק זוכה לשוב ולהשתמש בשיניים שלו באופן מלא, אלא גם נהנה משיניים לבנות וישרות יותר – כאלה שמתאימות באופן נהדר למבנה הפה והלסת שלו.

שיקום מורכב על גבי שתלים במדיקליניק

במדיקליניק, אנו מבצעים שיקום מורכב על גבי שתלים בכל השיטות האפשריות, בהתאמה מלאה למטופל, לצרכיו, למצבו הרפואי ועוד. כלל הטיפולים במרפאתנו מתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיות וציוד חדשניים ואיכותיים, ובשיטות העבודה המתקדמות ביותר בעולם רפואת השיניים כיום.

הרופאים במרפאתנו לא רק מחזיקים בכל ההכשרות המתאימות לביצוע שיקום מורכב על גבי שתלים, אלא גם מתהדרים בשנות ניסיון רבות וברזומה עשיר בתחום. אנו מקפידים לגשת לכל טיפול תוך מחשבה על רווחתו של המטופל, הן בעת הטיפול עצמו והן לאחריו, על מנת להבטיח את החוויה הנעימה והטובה ביותר עבורו.

אם גם אתם זקוקים לשיקום מורכב על גבי שתלים, נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם טיפול מקצועי, אדיב ומסור.

הרשמה לייעוץ ללא עלות


    WhatsApp